.

.

New
Хонг Ји Fei-Продавница Birdcage Нов Модел Челик Школки Кафез Везови Dianchin Jade Жолта Птица Додатоци За Бања Кафез Пролет Фиока Висина Ковано Железо (Боја : Б)

Хонг Ји Fei-Продавница Birdcage Нов Модел Челик Школки Кафез Везови Dianchin Jade Жолта Птица Додатоци За Бања

DEN 5391.84

Количина на стоки
Достапно

ЗДРАВ РАМКА - Овој голем birdcage е направен од високо-квалитет, ниска-јаглерод, рѓа-доказ и водоотпорен челик, со гарантиран квалитет и издржливост; челичната рамка е постабилна.Конфигурација : материјал сад x1 поставена, стои пол x2, кафез облека x1, кука x1, дното плоча x1, кафез дното декорација x1; кафез жица проред : 11.5 cm.Со користење на пластика челик кафез жица, силна и анти-паѓа, еколошки и убава.Еколошки и убава, силно чувство на хиерархија, силен и издржлив, лесен да се укине.Исклучителна материјал сад, прекрасен изглед, удобен и практичен,.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - За чистење на дното на оваа birdcage, сите што треба да направите е да ја излизгате надвор од дното на садот го измиете; исто така, сите shelving може да биде лесно да се отстрани за лесно чистење, па како да се задржи чиста и уредна средина, како и задржи вашите миленици безбедно.Конфигурација : материјал сад x1 поставена, стои пол x2, кафез облека x1, кука x1, дното плоча x1, кафез дното декорација x1; кафез жица проред : 11.5 cm Using пластика челик кафез жица, силна и анти-паѓа, еколошки и beautiful Environmentally пријателски и убава, силно чувство на хиерархија, силен и издржлив, лесен за lift Exquisite материјал сад, прекрасен изглед, удобен и практичен,се Отстранува садот, дното на садот е пренослив, лесен за миење и cleaning Notice : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.моли за милост!2. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди