.

.

New
NAHANCO SL70114RC20 14 Тенок Линија Простор за Заштеда на енергија Дрвени Здолниште Закачалка со Клипови (Пакување од 20), Бела

NAHANCO SL70114RC20 14 Тенок Линија Простор за Заштеда на енергија Дрвени Здолниште Закачалка со Клипови (Пакување

DEN 2347.20

Количина на стоки
Достапно

14" Дрвени закачалка за облека & здолништа, бела завршница.Бранеа хром вртливата кука со прилагодливи клипови.Тенок дизајн, простор за заштеда на енергија и економичен.Дома или продажба на мало : Организација за плакарот, перење или мало полици.Пакет од 20. NAHANCO 14 инчен бела Тенок линија Дрвени Панталона/здолниште закачалка со клипови.Овој пропелер е рамен со 1/4 инчи дебела Тенок стил линија.Спроведен е 1 1/2 инчи капка бар со поместена клипови во бранеа хром финиш и појавување на вртливата кука.Поради потенки дизајн, slimness на закачалка овозможува повеќе облека на багажник, на тој начин овозможувајќи за високото количество на закачалки за трговски екранот.Станот, тенок закачалката е совршен за прилагодување и изградба на вашиот бренд. 20 Пакет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди