.

.

New
Мебел Лизгачот за Тепих, Мебел Лизгачи и Едрилици, Мебел Влошки за Лесно Движење на Тешки Мебел, Круг Беж

Мебел Лизгачот за Тепих, Мебел Лизгачи и Едрилици, Мебел Влошки за Лесно Движење на Тешки Мебел, Круг Беж

DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно

Погоден за инсталација на мебел нозе за 7.5 cm во дијаметар, и се вклопуваат цврсто.Гумени влошки ќе не носат и нула земјата и заштита на мебел и земјата.Тепих лизгачот може да се користи и може да биде инсталиран под мебел нозете за да се олесни движењето на тешки мебел.Откако ќе завршите со поместување на мебел, можете да ги оставите овие лизгачи во место или да ги отстраните, и стави ги во патент торба за повторна употреба.Кога се движат мебел, мебел и кат ќе се произведуваат јаки звуци и оштетување на подот и мебел.На мебел тепих можат да бидат ставени во местото каде што е користена подолго време, или тоа може да биде излезена и да се користи, што е лесно да се чисти и да организираат мебел.Место на мебел нозе на тепих лизгачот, црниот не-стап ЕВА мора да се соочи, и потоа едноставно им помогнам или повлечете на мебел.Секоја вредност пакет вклучува дијаметар мебел лизгачи.Спецификација : Предмет Тип : Мебел Столб Материјал : Гума+Пластични Боја : Како што е прикажано на сликата Висина : Околу.6.5 cm / 2.6 во Дното Дијаметар : Прибл.8.5 cm / 3.3 во Горниот Внатрешен Дијаметар : Прибл.7.5 cm / 3.0 во Далечина Од Врвот Внатрешна Дното на Дното : Прибл.5cm / 2.0 во Тежина : Околу. 488g / 17.2 оз Апликација : Погоден за инсталација на 7.5 cm дијаметар мебел нозе Пакет Листата : 4 x Пластични Нога Подлога 4 x Гума Мека Подлога 4 x Двострано Налепници Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди