.

.

New
Aisa Женска Мода Зима и Топло Поврзана Шапка Волнени Снег Скии Капи со Стакло

Aisa Женска Мода Зима и Топло Поврзана Шапка Волнени Снег Скии Капи со Стакло

DEN 309.12

Количина на стоки
Достапно

Рака Мие Само.Плетени Волнени.Се процени обемот на главата : 54~58 CM/21.2~22.8 ВО,Гребенот должина : 5cm/2 IN.Еластичен и флексибилни,една големина одговара на повеќето возрасни лица.Погоден за Есен и Зима.Модерен Уникатен дизајн,ви држи топло и бара добро во ладно време.Aisa Женска Мода Зима и Топло Поврзана Шапка Волнени Снег Скии Капи Со Visor Multi боја за choice Knitted Woolen Estimate главата обемот : 54~58 CM/21.2~22.8 ВО,Гребенот должина : 5cm/2 INStretchy и флексибилни,една големина одговара на повеќето adults Suitable за Есен и Winter Packaging вклучуваат : 1pcs * сплетам hat Comfortable за секојдневна употреба,се совпаѓа и со зимски outfits Fashionable Уникатен дизајн,ви држи топло и бара добро во ладно време.Забелешка : за Перење начин : Редовни рачен перење,машина Не washable All мерка од страна,ве молиме овозможи +-2cm грешка.Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди