.

.

New
Прилагодливи Работи Капа со Копче, Памук Работи Шапка Sweatband, Еластичен Завој Вратоврска Назад Капи за Жените & Мажи, Тропски Црвено Hibiscus Цвеќе во Лесна Шема,2 Компјут

Прилагодливи Работи Капа со Копче, Памук Работи Шапка Sweatband, Еластичен Завој Вратоврска Назад Капи за Жените

DEN 2229.60

Количина на стоки
Достапно

Тоа може да се мијат со топла вода и овошје за да ги споделите мирис исчезне. [Sweatband Дизајн] Не само Bouffant капи со копчиња дизајн, и, исто така, изградена-во sweatband преку челото, која брзо може да ги апсорбира сите потење да се задржи на чело чисти, суви и свежи за долго време работат, никогаш не влијае работи, супер удобно особено во лето или долго време облечен. [Премиум Памучен Материјал] Направен од високо-квалитет полиестер, кој е лесен, удобен, дише, кожата-пријателска, удобна за долго време облечен.Една големина одговара на повеќето : Овие копчето caps се еластичен и прилагодлив, може да се прилагоди за да одговара на вашите глава добро, една големина е погодна за луѓе со различни фризури и главата видови во различни индустрии.Ве молиме овозможи мало боја разликата се должи на различните екрани. [Добро Прилагодување] дијаметар на врвот на капа е 7in/18cm.Вратоврска затворање. [Уникатен Дизајн] Покрај копчиња на секоја страна, На симпатична мулти бои за печатење ќе бидете во добро расположение на работни дена и ќе го направат вашиот пациенти насмевка, се збогати работен век. 2 Парчиња работи капи со копчето вратоврска назад капи со sweatband за жени мажи Карактеристики : Апсорбира потта Лесно се апсорбира потта за време на вашиот работното време и задржи челото свежи., кој ќе ви даде убаво облечен искуство.Ве молиме овозможи мала големина разлика поради различни прирачник за мерење.Миење на работа шапка во студена/топла вода пред првата употреба. [Ублажување на Вашето Уво е Болка] овие работни капи доаѓаат со копче дизајн, кој може да обезбеди убаво заштита за луѓето кои треба да се носат маски за долго време, Можете да прикачите и ремени на копчиња, наместо на вашите уши, која може да ви обезбеди повеќе удобен начин да се носат маски.Еластична бенд на грб Една големина одговара на повеќето жени мажи и направите поудобен.Со добар печатење квалитет, после миење, тие нема да се намалат или исчезнат.Применливи прилики : Овие прилагодливи работи капи може да се примени за ресторан, дома, хотел, салон и така натаму, што е практичен додаток за да се задржи вашата коса чиста и сува, погодни за работа шапка, готвач шапка, итн.Материјал : Полиестер, Големина : една големина одговара на повеќето Боја : како на слики прикажани Пакет вклучува : 2 x Работи капи Топло напомена : Некои мириси се нормални само по шапка е примена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди