.

.

New
XZGDEN Мед Русокоса Дел Чипка Перика Обоени 13x6 Чипка Пред Човечка Коса, Перики со Бебе Коса Тело Бран за Жените Пред Извлечен Бразилецот Remy (Боја : Чиста Пепел Русокоса,

XZGDEN Мед Русокоса Дел Чипка Перика Обоени 13x6 Чипка Пред Човечка Коса, Перики со Бебе Коса Тело Бран за Жените

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

??Квалитет : Влажно и Брановидна Човечка Коса, Перики со Еластична и Дише нето,тоа ќе биде удобен за вашата глава.Може да се бојадиса,избелени,истакна,завиткан,исправи,и стилизирана како ви се допаѓа. ??Брза Испорака : 7-13 Дена DHL глобалната Превозот Прифатливо, 24 Часа Услуги на Клиентите Секогаш, Чекање за Вас.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат, додека не се задоволни. ??Материјали:100% Необработени Бразилецот Човечка Коса, Перики, со врвен квалитет, се намали од младите донатори, пред-извлечен со бебе коса природни косата, Мека И Мазна,Здрава Текстура & Добар Мирис и Без Метежот и Без Пролевање и Без Lices. ??Предност:Прифатлива цена, претходно извлечен природни косата,мазна & мека,допрете го и метежот слободни,може да се избелени,обоена,завиткан исправи како ви се допаѓа. ??Прилики : Погодна за девојки и жени да се носат во различни прилики, како што Партии, Свадба, Шопинг, Концерти, Работното место или само за Секојдневно Носење.Перики Должина : Long Texture : Тело Wave Lace Перика Тип : Чипка Пред Wigs Origin : CN(Потекло)Направени Метод : Половина Машина Направени &Half Hand Tied Suitable Умирање Бои : Потемна Боја Only Base Материјал : Швајцарската Lace Can Се Permed : Yes Items по Пакет : 1 Парче Only Color на Чипка : Transparent Item Тип : Wig Human Коса Тип : Бразилски Hair Cap Големина : Просечна Size Color : Мед Blonde Lace Големина : 13*6*1 Honey Русокоса Дел Чипка Перика Обоени 13x6 Чипка Пред Човечка Коса, Перики Со Бебе Коса Тело Бран За Жените Пред извлечен Бразилецот Remy.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди