.

.

New
3 Парчиња Зима Beanie Шапка екран осетлив на допир Ракавици Шамија Топло во Собата за Жени Човек ладното време Шамија Beanies Лагер Ракавица Сет

3 Парчиња Зима Beanie Шапка екран осетлив на допир Ракавици Шамија Топло во Собата за Жени Човек ладното време

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

квалитетот акрилик материјал.Еластична затворање.Она што ќе добиете : ќе примите пријатна костум, вклучувајќи 1 шапка, 1 пар на ракавици и 1 вратот потоплите, оваа убава комбинација ќе ви помогне да се заштити вашиот главата, ушите, вратот и рацете од ладен воздух, што е зима неопходност.Шапка големина информации : оваа потоплите шапка е 21 см/ 8 инчи долго и 20 cm/ 7.8 инчен широк и тоа е еластична, и оваа шапка направени на квалитетот акрилик материјал, вие нема да почувствувате тешка во оваа капа и оваа шапка има crimped дизајн, што не е лесно да се застарени.Удобно шамија : ова унисекс шамија е дизајниран со двоен слој, надворешниот материјал е плетење, кој е направен на квалитетот акрилик материјал, внатрешниот слој е полиестер материјал и кадифен, што е многу пријатна за што да се носат.Сите прст ракавици : овие практични ракавици се многу топло и удобно, а може да се спречи вашите раце од смрзнатини; Можете да ги користите овие рака опфаќа да си играат со вашиот мобилен телефон и сето ова прст ракавица е многу погодно за вашиот секојдневен живот.Широк апликации : овој круг шамија ракавици и капа во собата е погодна за различни активности на отворено, како што се трчање, велосипедизам, пешачење, скијање, сноубординг, уметничко лизгање, создаваат, ангажманот, кампување, планинарење и други активности на отворено, да им се овозможи да имаат убаво време и ви донесе топло чувство.Топло подароци : Оваа симпатична зимски потоплите собата е убав подарок за вашите пријатели, членови на семејството на роденден и други зимски празници, како што е Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и повеќе фестивали.Практична зима додатоци : Овие ракавици, капи и марами се многу погодни за излегување надвор во текот на зимата.Можете да ги носи за да се задржи топло, спречување на ветер и снег, а исто така и како дневна додатоци во зима, класичен дизајн го прави лесно да се поклопува со вашата облека.Спецификации : Главен материјал : квалитет акрилик материјал Внатрешниот слој на материјал : полиестер и кадифен Боја : како на сликата покажува Шапка димензии : 21 cm/ 8 инчи долго и 20 cm/ 7.8 инчен широк Пакет вклучува : 1 Парче на шапка 1 Пар на ракавици 1 Парче на вратот потоплите Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди