.

.

New
Возачите Страна Поглед Огледало Стакло со База Замена за A4 Cabrio Голф Jetta Passat

Возачите Страна Поглед Огледало Стакло со База Замена за A4 Cabrio Голф Jetta Passat

DEN 412.80

Количина на стоки
Достапно

Огледало Стакло & База на САМО.НЕ се Вклучени : Домување.Дизајниран за да точно се совпаѓаат со вашето возило е оригинална огледало.Нема Промена е потребно и заштитени од 1 година ограничена гаранција.Возачот Страна Огледало Стакло и База(ВАЖНО) : огледало карактеристики мора да бидат точно одговара со вашиот фабричките огледало со цел да инсталирате и да работат правилно.КАРАКТЕРИСТИКИ - Огледало Стакло и База на САМО - Со чисти Стакло - Без Топлина, Без да се Подели Стакло - Без Домување FITMENTReplacement for Golf 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 A4 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Passat (изградена преку 09/30/03 САМО) 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Cabrio 1999 2000 2001 2002 A4 1996 1997 1998 1999 2000 2001 година.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди