.

.

New
PWE-Медицина Кабинет со Огледало за Бања со Светла, Defogger, 47.2 X 27.5 Инчен, Три Огледало Врати, Ѕид Површината Монтирани, Алуминиумска Рамка, Површинска Монтажа Само,Црна,

PWE-Медицина Кабинет со Огледало за Бања со Светла, Defogger, 47.2 X 27.5 Инчен, Три Огледало Врати, Ѕид Површината

DEN 518.40

Количина на стоки
Достапно

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата на вашата утринска рутина!Со LED осветлување изградени во, и копчето се активира defogging, вашата бања огледало кабинет е подготвен кога ќе се.Исклучителен Дизајн : Целосна префинет изглед на вашата бања со функционални и стилски ѕид бања кабинет опремени со LED огледала.тоа е убаво парче функционална вештина за вашиот дом.Висок Квалитет : r издржливи, премиерот на квалитетот на шарки и фасонски делови да работат непречено и без ' рѓа или нарушување.Надградба на вашиот постоечки медицина кабинет со LED медицина кабинет и да уживаат во луксузни бања искуство.Кристално Јасно, Убава Рефлексија : Нашата не-магла огледало со топла LED осветлување обезбедува импресивна одраз и ќе ги реши сите ваши несоодветното осветлување проблеми.Ве молиме имајте во предвид : било LED медицина кабинет на пазарот не може да се служи како единствен осветлување извор на енергија, дополнителен осветлување извор може да биде потребно.Топло Потсетување : Иако ние содржи делови кои се потребни за комплетна инсталација, ви препорачуваме еден електричар ја заврши работата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Да се создаде модерен дом кој е совршен за објавување и складирање објекти.Карактеристики : - Минимализам дизајн, ова ДОВЕДЕ огледало кабинет го прави вашиот дом или канцеларија пристоен и tasteful. - На здрав кабинет се монтира на ѕид или вдлабнати во ѕидот, простор за заштеда, добро организиран, зема минимална простор, тоа може да биде, исто така, служи како практичен огледало за вашата дневна шминка. - Нема собрание е потребно и лесно да се чисти.Спецификации : Боја : Црна, White Material : Space алуминиум + HD Сребро Glass Overall Димензија : 47.2 X 27.5 Инчен (120 X70cm)Огледало Дебелина:5mm Gross Тежина:18kg Package се Вклучени : 1 x LED Огледало Кабинет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди