.

.

New
Барон-Накит Куче МАЈКА со ШЕПА Отпечатоци Табличка Рамка УВ Печатени Пластика

Барон-Накит Куче МАЈКА со ШЕПА Отпечатоци Табличка Рамка УВ Печатени Пластика

DEN 382.80

Количина на стоки
Достапно

Направени од високо-одделение издржливи, рѓа-без пластика 2-Дупка рамка.Го користите вашиот постоечки завртки од вашиот плочи.Табличка е обезбедено во рамка со својата сите околу каналите кои се вклопува над вашата чинија.Мерки 12 ¼ "долго, 6 ¼" широк и ¼ " дебела.Стандард US & Canada големина со ¼ ' усна за да се обезбеди вашата чинија за штракаат-слободен одговара.Сликите се UV/дигитален печатени со премиум мастила на секој поединец рамка и е излечи / сушени веднаш за долго-траен, бледнеат отпор, траен отпечаток.Во Барон Накит, имаме пасија за перфекција и нашите производи се направени од најдобрите квалитет и изработка.КУЧЕ МАЈКА СО ШЕПА ОТПЕЧАТОЦИ ТАБЛИЧКА РАМКА УВ ПЕЧАТЕНИ ПЛАСТИКА.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди