.

.

New
СЛИК Мерач TW-ST12-22S2 12 Матични Должина, 1/2 NPT x 1/2 NPT Врска Големина, Зачекори Стил, 0.260 го Понесе Дијаметар, на 304 Нерѓосувачки Челик Стандардна Thermowell за Индустриски Bimetal Т

СЛИК Мерач TW-ST12-22S2 12 Матични Должина, 1/2 NPT x 1/2 NPT Врска Големина, Зачекори Стил, 0.260 го Понесе

DEN 1874.64

Количина на стоки
Достапно

Прецизноста Инструмент Компанија е целосна линија Thermowell Производителот.Ние Производството сите големини, врски и материјали, Порибување на најчесто користените видови.Ние, исто така, направи промоции и да носи додатоци овозможувајќи за многу опции со брз испораки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди