.

.

New
Geesatis 10 компјутери Метал Чанта Рамка Монета 8.5 cm / 3.3 инчен Ретро Торба Бакнеж Заклучување на Затворач Рамки за Чанта, Торба, Паричник DIY Проект, Бронза

Geesatis 10 компјутери Метал Чанта Рамка Монета 8.5 cm / 3.3 инчен Ретро Торба Бакнеж Заклучување на Затворач

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Чанта бакнеж заклучување на затворач е исклучителна и посебни одлуки додаток за DIY занаети, со ретро врежан дизајн, креативни и убава.Материјал : цврст метал, со одлична линија за производство, трајни и стабилни да ја користите.Големина : 8.5 x 4.5 cm / 3.3 x 1.8 инч.Боја : Бронзени.Добар помошник за заклучување на торба, која може да биде забрзана торба и да се спречи пари или други важни објект од губење.Пакетот вклучува 10 компјутери монета чанта затворач.Удобен и Висок Квалитет на Geesatis DIY Занает Додатоци Загарантирани!Нагласи Функција : добар помошник за заклучување на торба, која може да биде забрзана торба и да се спречи пари или други важни објект од губење.Широко се користи во ташна, торба, паричник, tote торба и други DIY проект.Трајни и стабилни да се користи Одлична услуга, супериорен квалитет, брза испорака.Ние се направи најдобри напори за да се обезбеди клиенти 100% задоволство.Спецификација за производ : Големина : 8.5 x 4.5 cm / 3.3 x 1.8 инчен Боја : Бронзени Тежина : 236 G Материјал : Метал Пакет Содржина : 10 Компјутери x Метал Чанта Рамка Монета имаме строги избор на материјали и високо бара процес на производство.Ние се обидуваме се потрудиме да се направи детали на производи и да ги задржи совршен за пакетот за време на испорака процес,осигурете се дека пакетот примени од страна на клиентот не е оштетен и бројот на спецификации е јасно.Гаранција : 30 Ден Парите Се Повлече Гаранција!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди