.

.

New
Henrik Lundqvist Њујорк Ренџерс NHL Акција Фотографија (Големина: 12.5 x 15.5) Врамени

Henrik Lundqvist Њујорк Ренџерс NHL Акција Фотографија (Големина: 12.5 x 15.5) Врамени

DEN 1031.76

Количина на стоки
Достапно

Изложба на Квалитетот 8x10 Фотографија Професионално Произведени во Државата на Уметноста Фотографска Лабораторија.Целосно Лиценцирана од NHL Колекционерски со Уникатно Нумерирани NHL Лиценцирање Холограмот во Прилог.Двојно Сплетен во Beveled, Киселина Слободни Трска.Врамени Под Plexi-Стакло во 3/4" Црно Дрво Калапи.Подготвен да се Откажам Заврши Големина : 12.5" x 15.5".Изложба на Квалитетот 8x10 Фотографија Професионално Произведени во Државата на Уметноста Фотографска Лабораторија.Целосно Лиценцирана од NHL Колекционерски со Уникатно Нумерирани NHL Лиценцирање Холограмот во Прилог.Двојно Сплетен во Beveled, Киселина Слободни Трска.Врамени Под Plexi-Стакло во 3/4" Црно Дрво Калапи.Подготвен да се Откажам Заврши Големина : 12.5" x 15.5".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди