.

.

New
Премиерот Housewares Рулет 16 Стакло Среќа Шут За Пиење Игра

Премиерот Housewares Рулет 16 Стакло Среќа Шут За Пиење Игра

DEN 1031.04

Количина на стоки
Достапно

Забавна игра за 2 до 8 играчи со едноставно да се следат инструкциите.Пиење играта вклучува една рулет тркало, 16 снимен очила и 2 топки.Ако алкохол се користи мора да биде 18 години +.Грижа инструкции : миење чаши со топла сапуница вода.Не користете абразивни средства за чистење.Висина 4 cm x ширина 30 см x длабочина од 30 cm.Со фрли на паричка одлучува за првиот играч да започне потоа го земам пак, се движат стрелките на часовникот.Прв играч кој се врти тркалото и нежно капки на топката на се врти тркалото.Кога топката доаѓа да се одморат на голем број на играч зема shot чаша со релевантните број и се сними.Играчот заменува празни shot чаша во својата слот.Кривина а потоа се преминува на следното лице на лево, кои ги повторува чекорите.Ако топката паѓа на бројот одговара на празна чаша, ја претвори преминува на следното лице и играчот не се добие пијалок.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди