.

.

New
Комп Врзуваат Технологија Прашина Маска за HP Officejet Pro 6958 e-Сите-во-Едно Печатач, Црна Најлон Анти-Статички Прашина Маска, Димензии 18.26W x 15.35D x 9H

Комп Врзуваат Технологија Прашина Маска за HP Officejet Pro 6958 e-Сите-во-Едно Печатач, Црна Најлон Анти-Статички

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Прашина Маска Произведени од страна на Комп Врзуваат Технологија.Силна и Анти-Статички и Водоотпорен.Двојно Stitched, Перат и лесно да се чисти.Заштита на вашиот Печатач од прашина и повеќе со Комп Врзуваат Технологија Прашина Покрива.HP Office Jet Pro 6958 e-Сите-во-Едно Печатач Црна Најлон Анти-Статички Прашина Маска - 18.26"W x 15.35"D x 9"Х.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди