.

.

New
Modengzhe Гуми Печ Автомобил Душеци Ролери, 1.6-Инчен Тркала Ширина L-Големина На Дрво Се Справи Со Тркало На Автомобилот Печ Stitcher Поправка Алатка

Modengzhe Гуми Печ Автомобил Душеци Ролери, 1.6-Инчен Тркала Ширина L-Големина На Дрво Се Справи Со Тркало На

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

【ПАКЕТ】1 x Дрво се Справи со Гума Печ/Автомобил Мат Ролери. 【ДИМЕНЗИЈА】Возен ширина : 40mm/1.6 инчен; се Справи со должина : 126mm/5inches. 【МАТЕРИЈАЛ】Изградени од страна на високо-квалитетни метални тркала кои се чуваат до дрвена рачка со riveted челик ролери заградата. 【ФУНКЦИЈА】 Тој е дизајниран да се тркалаат надолу внатрешна цевка и пневматик поправка закрпи да се отстрани заробен воздух, со цел да се обезбеди добра адхезија и печат помеѓу печ и пневматик. 【ГАРАНЦИЈА】Ние сме подготвени да им понуди на наплата за производи со квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Производ Функција : 1. Гуми печ ролери се користи за тркалање гуми и цевки закрпи целосно се придржуваат во текот на гуми поправки. 2. Оваа ролери може да се користи за отстранување на воздухот од под гуми печ поправки, и за да се обезбеди соодветна лепливоста. 3. Воланот е парична казна рамен врвот гребени кои можат да се минимизира воздушни меурчиња и го добиете најдоброто сраснување на deadening душеци. 4. Со квалитет лежишта ролни исклучително без проблеми во добра heft, не треба да се стави голем притисок кога прават ролери работа .Спецификација за производ : Материјал : Дрво & Метал Вкупна Должина : 175mm/6.9 инчи се Справи со Lenght : 126mm/5inches Ролери Димензија : 40x36mm/1.6x1.4inch(W*D).

Карактеристики на понудата

Material:
Wood & Metal
Total Length:
175mm/6.9inches
Handle Lenght:
126mm/5inches
Roller Dimension:
40x36mm/1.6x1.4inch(W*D)
Неодамнешно

Слични понуди