.

.

New
Samsonite Класичен Бизнис Совршено Се Вклопуваат Две Gusset Торба За Лаптоп - 15.6 Црна

Samsonite Класичен Бизнис Совршено Се Вклопуваат Две Gusset Торба За Лаптоп - 15.6 Црна

DEN 1991.76

Количина на стоки
Достапно

Преден џеб организација за бизнис essentials.Поместена, отстранлив рамо, рака се прилагодува за погодност.Совршено се вклопуваат прилагодливи лаптоп систем ви овозможува да го промените големината на вашиот лаптоп без да купите нов случај и е пријателски контролен пункт.Се вклопува лаптоп големини од 13 инчи да се 15.6 инч.Smart џеб слајдови во текот исправена рачки за лесно мобилност.Совршено се вклопуваат (pft) прилагодливи лаптоп систем е патент систем кој им овозможува на корисникот да се прилагоди на лаптоп преградата за да се обезбеди обичај се вклопуваат искуство за нивните лап-топ.Телото димензија : 16.5 x 12 x 4.5 инчи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди