.

.

New
Mac Cosmetics Првично+Премиер Кожа Префинет Зона Третман 0.5 fl.мл./15ml

Mac Cosmetics Првично+Премиер Кожа Префинет Зона Третман 0.5 fl.мл./15ml

DEN 671.28

Количина на стоки
Достапно

ПРВИЧНО+ПРЕМИЕР Кожа Префинет Зона Третман Soin 0.5 fl.Светло, масло бесплатни емулзија која им помага наметка видливи порите додека контролирање на нафта и сјај.Се однесува влажни" за нежна микро-ексфолиране : суши веднаш да се создаде невидлива, долго-траен природни мат финиш.Идеален за Т-зона.".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди