.

.

New
Foluu за Google Пиксели 6 Случај, Пиксели 6 Случај Тешки, Алуминиум Метал Shockproof Браник Рамка Случај Мека Гума, Силикони Воена Тешки тежок Случај за Google Пиксели 6 2021 (Сина)

Foluu за Google Пиксели 6 Случај, Пиксели 6 Случај Тешки, Алуминиум Метал Shockproof Браник Рамка Случај Мека

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

Специјално дизајнирани за Google Пиксели 6 2021. Внимание : случајот не е вграден во Екран Заштитник.Материјал Направени со Оклоп Легура на Алуминиум Метал Браник,Мека Анти-се Тресат Гума, Силикони.Мала тежина гломазна но тешко тешко случај.Функцијата Покрена усна го заштитите вашиот телефон камера специјално; Скапоцени намалувања надвор со dustproof приклучокот, обезбеди добра прашина доказ заштита.Заштита со Полно тело, заштитна тешки случај, Хибридни Оклоп Легура на Алуминиум Метал Браник мека Гума, Силикони случај нудат супер Shockproof Заштита.Она што Ќе Добиете Пакет се вклучени : За Google Пиксели 6 2021 Метал телефон случај, резервни навртки, завртки возачот.Сервис и Гаранција : Ако има било какви не-вештачки производ прашања за нашата случаи, ние ќе ви испратиме НОВА метал случај или Враќање целосно!Ако има било каков проблем, ве Молиме слободно контактирајте со нас во секое време.За Google Пиксели 6 2021 Случај За Foluu : Foluu е посветен на дизајнот филозофија на популаризација елеганција, чувствувате изработка и едноставен, но класичен стил.Помалку е повеќе, ќе се достоен за тоа!Материјал и Дизајн : 1.Фиксна со метална завртка помине и дизајн, повеќе здрав, издржлив и лесен. 2.Воена одделение капка тестирани случај : Целосно покриени со рабови и 4 агли екстра перница го заштитите вашиот телефон од капки и испакнатините. 3.Тежок оклоп облик : Здрав но стилски, гломазна но заштитна, може да се пофали супериорен капка заштита + шок апсорпција против секојдневно уред опасностите и целосен пристап до Google Пиксели 6 2021 карактеристики. 4.Дизајнирани Специјално за Google Пиксели 6 2021 со предната и задната метал материјал, внатре со мека силициум geland.Додавање на само дебелина 2mm да се спречи скршен екран, одговара и светлина. 5.Лесен за инсталација : можете да го инсталирате во вашиот случај со леснотија.Исто така, тоа е лесно да се преземат надвор (треба Ален копче), ако ви се допаѓа менување на случаи често. 6.Компатибилност : Компатибилен со Google Пиксели 6 2021. 100% Задоволството на Клиентите Гаранција : Ние сме посветени на задоволството на клиентите со 100% .Нашата служба за корисници тим со задоволство ќе ви, било истрага или какви прашања ве молиме слободно да контакт.Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 часа.Сите интеракции во клиент ќе се постапува во професионална и корисен начин.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди