.

.

New
Berhgjjsds Грб Закачалка, Пластични Не се Лизга Закачалки Идеален за Секојдневна Стандард Користат Пакет од 6,Супер Товарот,Тешки и Трајни

Berhgjjsds Грб Закачалка, Пластични Не се Лизга Закачалки Идеален за Секојдневна Стандард Користат Пакет од

DEN 662.40

Количина на стоки
Достапно

◆Уживаат уредни плакарот.Таму никогаш нема да биде хаос на облека во вашиот плакар повторно!На закачалка усвојува ултра-тенок дизајн, кој може да ви помогне да се зголеми гардероба простор, додека одржување на тоа уредно и уреден!Можете исто така да зачувате облекување време, бидејќи ќе бидете во можност да се најде облека побрзо и полесно!. ◆Криви рамо дизајн ќе не остави траги. ◆Високо-квалитетни пластични PP материјал, не се плаши од изложување на сонце. ◆Со силна товарот капацитет, дебела облека може да бидат обесени безбедно. ◆На дебел материјал, товарот без деформација.Боја : pinkmaterial : plastic Size : 40.5 см во должина и 19.2 cm во width Packing : 6 компјутери по пакет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди