.

.

New
E-Дрво Crossbody Lanyard Случај за iPhone 6/6S со Потпирач Стојат, Shockproof Двојно Обложени, Анти-Изгубени Монтажни Вратот Ременчето Околу Вратот на Отворено за Деца Постари Розова

E-Дрво Crossbody Lanyard Случај за iPhone 6/6S со Потпирач Стојат, Shockproof Двојно Обложени, Анти-Изгубени

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

КОМПАТИБИЛНОСТ Одговара на i Phone 6 / i Phone 6 S 4.7 инчи - Дава целосен пристап до вашиот i Phone екран и сите копчиња, камера, звучници, полнач порта и конектори.(НЕ ЗА IPHONE 6 ПЛУС / IPHONE 6 S ПЛУС 5.5-ИНЧЕН).МОНТАЖНИ ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА - На случај доаѓа со прилагодливи и монтажни рака.Може да се носи преку рамо или crossbody да ти оди раце бесплатен, и може да се прилагоди на различни должина.Постојат две lanyard има, може да биде лесно да се отстрани за рака и да се поврзете на рака.ПОТПИРАЧОТ ДИЗАЈН - хард PC потпирачот нуди погодност за рака бесплатно гледање.Потпирачот е количка.Тоа е лесно да се отвораат и затвораат.DUAL LAYRED МАТЕРИЈАЛ ХИБРИД ЗАШТИТА - Тврд пластичен капак со тешки rubbery TPU слој.Custom-украсениот тврд пластичен капак заштитува вашиот телефон од гребење и други несакани штети, додека rubbery слој перници и апсорбира влијанија од ситни капки.СОВРШЕН ЗА ДЕЦА - детска може удобно да ги носи, кога сме надвор & врска, без да се грижите за нивните телефони добивање на изгубени/украдени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди