.

.

New
Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ

DEN 444.00

Количина на стоки
Достапно

полиестер.Висок растеглив турнеја е во врска со 21-25inch.И ние сме секогаш leadship на печатени headbands.9/PC бесплатен превозот за НАС.Кул во лето, Топло во зима, таа се грижи за вас многу добро во сите годишни времиња.УВ Правец на protection Dust proof High stretchable Sweat wicking и брзо се суши.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ KINGREE?.Имаме илјадници бои за вашата да се избере, квалитетот е стабилна, оди напред да го нарачате. 6 компјутери/9pcs/18pcs во вкупно, 1 компјутер за секое боја, не се повторува.На овој линк е за промет на Големо, трговија на мало, мин цел е 50 PCS/печати, цената е само US$0.КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : .Кул во лето, Топло во зима, таа се грижи за вас многу добро во сите годишни времиња.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди