.

.

New
Hofgleaq ЕЛ Жица Светлина Неонски Светла со Флексибилни 3 Осветлување Режими Блескав Strobing Electroluminescent Жица за Фестивалот, ноќта на Вештерките, Партија, DIY Декорација (Мра?

Hofgleaq ЕЛ Жица Светлина Неонски Светла со Флексибилни 3 Осветлување Режими Блескав Strobing Electroluminescent

DEN 177.36

Количина на стоки
Достапно

ЕЛ ЖИЦА СПЕЦИФИКАЦИИ:ЕЛ жица е 3 метри, или 5 метри, 2.3 mm во дијаметар, и се состои од 2 АА батерии (не се вклучени во опфатот на понудата).ЕЛ жица светлина има 10 боите, светлината е единствен и деликатна, бојата е светла, и чувството на три-димензионални и перспектива е силна, која е погодна за визуелна опсервација во текот на ноќта.ФЛЕКСИБИЛНИ И CUTTABLE: неонски светлина ЕЛ жица, флексибилни и водоотпорен, флексибилни и тенка, тоа е лесно да се наведнуваат во било која форма и се сече на било која должина.Ел жица неонски светлина може да биде директно фиксни на површината на декоративни предмети со проѕирна лента, лепак, нишка нокти, итн. 3 ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМИ: секогаш, бавно да трепка и брзо трепка, која може да обезбеди 360-степен осветлување.Лесно можете да префрлате на режими со притискање на копчето на батеријата пакет и лесно да ги красат.МУЛТИ-ЦЕЛ:electroluminescent жица е многу погодна за партиите, Божиќ, кампување, бар декорација, DIY сигнализацијата, автомобил декорација, играње на улоги, модна ревија, итн.Неонски јаже светлина, исто така може да се користи за windows, дрвја, и каде што може да се замисли.ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ: Неонски блескав ЕЛ жици имаат висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија, без зрачење, живот до 1000 часа, заштеда на енергија, заштита на животната средина, безбеден и удобен.Hofgleaq ЕЛ жица неонски светлина е флексибилен и да се водоотпорни, лесно да се наведнуваат во било која форма и да се намали за било должината, многу погодни за лица, кампување, играње на улоги, бар декорација, возило декорација, DIY знаци, итн.Можете да го користите било каде што можете да замислите!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди