.

.

New
MoKo Магнетни Држачи за Стојат Компатибилен со Samsung Опрема S3 Граница/Класичен/Галакси Види 46mm/Галакси Види 42mm/Опрема Спорт,Алуминиум Полнење Dock Станица со 4.9 FT USB Заме?

MoKo Магнетни Држачи за Стојат Компатибилен со Samsung Опрема S3 Граница/Класичен/Галакси Види 46mm/Галакси

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилност】Овој полнач dock е компатибилен со Samsung Galaxy Види 46mm/Галакси Види 42mm, Samsung Опрема S3 Граница/Опрема Classic S3, Samsung Опрема Спорт.ЗАБЕЛЕШКА : Ако го направите тоа, да се поврзат со адаптер, минималната моќ на адаптер е 5 V-0.5 A, а максималната е 5 V-2А.На Smart Watch НЕ е вклучена. 【Стабилен и Безбеден Полнење】Со приклучување во полнење преку USB порта на вашиот ѕиден штекер, моќ банка, или други докажани адаптери.Оваа Полнење Кабел вграден Регулатор на Напон и PTC Внатре за да се заштитат вашиот Уред да бидат оштетени со текот-напон, над-струја, кога истиот се полни.ЗАБЕЛЕШКА : НЕ користете метални види бенд додека се полни. 【Алуминиум Материјал】Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал , издржлив и лесен. 4.9 нозете на кабелот е доволно долго да се одржи во далечина каде што сакате да ја полните.Лесен за употреба во канцеларија, дома или на патувања!. 【Магнетни Полнење】магнетното полнење е лесно да се усогласат на полнење област со твоите види, да се гарантира ефикасноста на полнење и брзина, обезбедување на лесен и удобен полнење и стабилно држење, што го прави полесно да се одржи и отстранете ја види. 【Внимателен Дизајн】Ергономски дизајн нуди висок назад поддршка, обезбедување удобен агол на гледање за да се види на екранот додека се полни.Оваа алуминиумски држачи за мирување е многу постабилна од пластични држачи.Во меѓувреме, на анти-лизга подлога на дното обезбедува силна површината зафат.Samsung Галакси Види 46mm/42mm.Samsung Опрема S3 Граница.Samsung Опрема S3 Класичен.Samsung Опрема Спорт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди