.

.

New
Елени Животински Облик Ручек Торба Симпатична Лавра Изолирани Ручек Кутија Leakproof Мека Кеси за Ручек Кутија за Момчиња и Девојчиња Возрасни Канцеларија Патување Пи

Елени Животински Облик Ручек Торба Симпатична Лавра Изолирани Ручек Кутија Leakproof Мека Кеси за Ручек Кутија

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Ручек торба големина : 8.6x5.5x8in, средни торба.Ручек кеси материјал : Направен од високо-густина Оксфорд ткаенина,добри топлина зачувување ефект.Ручек кутија функција : Голем капацитет,топлина зачувување и ладна презервација,нечистотија-отпорни и лесно да се избрише,вода-отвратителен.Ручек кутии сцени : Може да се користи како патна торба,камера торба,торби за плажа,хокеј пакети за ручек кеси.Ручек торба за перење : препорачливо е да се мијат со рака,не се впие за долго време,и не кајгана.Боја : Медиум торба.❤Durable The ручек кутија е направен од високо-густина Оксфорд ткаенина, со надградена алуминиумска фолија подлога, течење-доказ, и удобен ❤ Carry The количка за ручек торба е идеален за надворешни работи, пикник, скара, патувања, референци и многу други прилики.Purpose Suitable за сите возрасти и неутрални моден дизајн.Тоа е многу погодна за вашиот излет живот, пикник, скара на отворено, патни и други прилики. ❤Gift The уникатно дизајниран ручек торба е добар избор, без разлика дали тоа е роденденски подарок или празник подароци за семејството или пријателите.Квалитетот Assurance If наидете на проблеми со квалитетот, можете да не контактирате во било кое време.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди