.

.

New
Мермер Лепило Телефон Џеб, Еластичен Мобилен Телефон се Држи На Паричник, Лична Кредитна Картичка Паричникот Телефон Случај Торбичка за Назад на Телефонот Компати

Мермер Лепило Телефон Џеб, Еластичен Мобилен Телефон се Држи На Паричник, Лична Кредитна Картичка Паричникот

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Силен Материјал : Држачот На Картичката Е Направен Од Висок Квалитет(Стп), Против Пролизгување Материјал.Овој Силен И Издржлив Материјал Ќе Го Задржи Својот Облик И Картички Не Ќе Падне.Големина:Висина - 3.5 во (9cm) / Ширина од 2,5 во (6.5 cm).Тоа Може Да Се Водат И Задржете Нешто Како Сит Џеб.Лесен за Користење : Многу Погодно Да го Користите На Вашиот Мобилен Телефон, Само се Држи на Задната страна На Вашиот Телефон, Вие Не Треба Да се Земе Вашата Чанта Кога Ќе Излезе, Што го Прави Вашиот Живот Повеќе Едноставен и Погодност.Применливи Сценарија : Оваа Картичка Во Држачот Може Да Се Држи На Задниот Дел Од Телефонот, Вие Може Да Се Стави Вашиот Id Картичка,Кредитна Картичка, Возачот Lisence, Дебитна Картичка, Картичка За Попуст.Освен Држи На Телефон, Тоа Може Да Се Држи На Секој Мазна Површина Место.Мода И Удобен : Дизајнот Е Уникатен Носи Мода Чувство.Може Да Се Стави Некои Пари,Слушалка,Клуч,Дури И Гуми За Џвакање Во Оваа Карта Носителот.И Нема Повеќе Паричникот Потребни За Кога Ќе Излезе.Само Да Телефон Со Оваа Карта Носителот.Особено За Време На Вежбање,Одете На Патување,Во Салата,Трчање,Го Прават Спортот.Навистина Корисна&Практична Мала Телефон Паричникот За Вашата Сакана Телефон.Овој Мобилен Телефон За Држачот Има Картички Во Местото Каде Што Е Потребна Картичка За Да Се Одржи.Тенок,Разновиден И Majorly Погодно Нуди Повеќе Флексибилност Од Една Пари Клипот Или Повеќето Дебели Паричници.Слим & Силна Материјал Силен И Издржлив Материјал Ќе Го Задржи Вашето Картички Не Падне Надвор Од Ден-За-Ден Употреба.Решение За Вашиот Гломазна Wallet No Треба Вашата Гломазна Паричник Или Ташна Повеќе.Може Да Се Стави На Вашата Лична Карта,Кредитни Картички, Секоја Картичка, Дури И Пари, Слушалка.Многу Други Uses Except Се Држи На Телефон, Тоа Може Да Се Држи На Секој Мазна Површина Место.Додадете Екстра Џеб Во Кола, Компјутер Или На Фрижидерот.Напомена : 1 : Телефон Карта Носителот Само за (Iphone,Парични средства И Телефонот Случај Не се Вклучени).2 Картичка Слотови : Постојат Два Картичка Слотови Дека Може да складираат Кредитните Картички, Автобуски Карти, Id Картички, Бизнис Картички, Итн.Внимателен УслугаАко Имате Било Какви Прашања, Можете Да Не Контактирате Во Секое Време, Ние Ќе Ви Обезбедиме Квалитетна Услуга, Вашето Задоволство Е Наша Најголема Поддршка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди