.

.

New
Црвено морска ѕвезда Песок Складирање Кутија Кошница Десктоп Организатор Декоративен Послужавник Погоден за Домашна Канцеларија Биро Фиока Облекување Табела 6.3x6

Црвено морска ѕвезда Песок Складирање Кутија Кошница Десктоп Организатор Декоративен Послужавник Погоден за

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Две големини : 4.5x4.5x1.2in/5.7x5.7x1.2in.Уникатен четири-копче за виткање дизајн : може да се прошири и да се користи како перница, или лесно може да се здипли во мала кутија за складирање, едноставен и лесен.Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, мека на допир, добра цврстина, силна стерео, убава и издржливи, флексибилен простор.Мулти-цел складирање прегради кои можат да бидат ставени во фиоки во домови и канцеларии за чување на мали додатоци или на маса за складирање.Атрактивни и единствен печати, украсување на канцеларија биро, додека одржување на потреби и neats.Материјал : микрофибер кожа и 300 Dpvc Available во две sizes Expanded големина : 16 х 16 cm ( 6.3 x 6.3 во)/20.5 x 20.5 cm (8.07 x 8.07 во)Виткање големина : 11.5 x 11.5 x 3 cm (x 4.5 4.5 х 1.2 во)/ 14.5 14.5 x x 3 cm (x 5.7 5.7 х 1.2 in)Тежина : 60/90 g Features : Четири-укината виткање дизајн, тоа може да биде многу погодно да се формира кутија за складирање, може да се сместат копчиња, часовници и други мали нешта, може да се користи за дом, канцеларија, итн.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избришете со крпа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди