.

.

New
xigua Фламинго од страна На Плажа Играчка Кошница за Складирање - Платно Перење Кошница Ќебе Складирање Корпа за Играчки Организатор Кутии за Дневна Соба, Расадник, 20

xigua Фламинго од страна На Плажа Играчка Кошница за Складирање - Платно Перење Кошница Ќебе Складирање Корпа

DEN 1099.20

Количина на стоки
Достапно

Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако не се како нив, можете да безусловно наплата.Вие не треба да се двоуми, сега кликнете на златна "Додади во Кошничка", Ние ќе ги пренесе тоа за вас во рок од 2 дена.Specification Size : Дијаметар 20in X Висина 14in Material : Платно Надворешноста, Бела обложени ЈП ткаенина Внатрешни работи Lining Capacity : 72 Liters Quantity : Поставување на 1 Collapsible и Durable When не ви е потребна, може да се свитка кошница едноставно и тоа може да зачувате место. 【ЗДРАВ ЈАЖЕ се СПРАВИ со】складирање кошница доаѓа со две јаже рачки за лесен пристап и за преносливост,јаже рачки за лесно слајд и да се повлече од полиците или плакарот,Тие се во прилог со метални grommets до кошница и се справува со себе се направени од мек памук јаже.Перална : чистење материјали, детергент, крпи.Списокот е бескраен. 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња;декоративни складирање корпа за Домашна Канцеларија расадник Плакарот организаторот.Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни. 【АТРАКТИВНИ & МОДЕРЕН ДИЗАЈН】надворешниот материјал е дизајниран со персоналните шема.МУЛТИ-PURPOSECloset во соби : облека, капи, ленти, итн. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】Нашите складирање бин Поголеми отколку повеќето складирање кошеви на пазарот.Бања : ткиво, преземање складирање, чешли, убавина додатоци, шминка.Кошница не е само домаќинство потребата да им помогне на вас со вашата домашна организација на проектот, но исто така може да се користи како убава декорација. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】надвор од ткаенина кошница се направени од издржлив платно; неговите дното е релативно голем и умерени во висина, па тоа е стабилно да застане и може да се здипли за складирање кога не е во употреба.Овие кошници се одржи сè, од препарирани животни, играчки и книги, да занает материјали, крпи и прекривки.Дневна соба : списанија, книги, контроли, remotes, свеќи, Двд-а, одборот игри.Внатрешната обвивка е направен од 300 DPE водоотпорен материјал, кој може да се користи како валкана облека кошница; тоа е лесно за чистење, само избришете ја со влажна сунѓер или влажна крпа.Општи Складирање : Провизии сува стоки, постелнина и крпи, складирање кошница за намирници во автомобил.Семејството Соба : играчки, кадифен, ќебиња, игри, облека,Полица организаторите.Одлична за бебе соба, детска соба, playroom, занает соба, бања,бебе подарок, кујна и плакарот организација итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди