.

.

New
Мултифункционален Ротирачки Фах Складирање Рек Круг Rotatable Бања Складирање Рек Ѕид-Монтирани Агол Складирање Кутија Кујна Складирање Багажник

Мултифункционален Ротирачки Фах Складирање Рек Круг Rotatable Бања Складирање Рек Ѕид-Монтирани Агол Складирање

DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно

✿Скриени кука дизајн е удобен и практичен и лесен за чување. ✿Аголот складирање фах лесно може да се ротира 360 °, лесно да се најде нешта. ✿На плочата е постабилна, ротирачки непречено, без бучава, и двоен слој комбинација, со што се зголемува удобно искуство на производот. ✿Не само што може тоа да биде ставен на кујната контра, кујната провизии, но исто така и на бања кабинет, спална соба за статистика, итн., тоа е добра меморија за мали објекти. ✿【100% Задоволство Гаранција】 Ако имате било какви проблеми пред или по купувањето, само се чувствуваат слободни да контакт.Ние би биле многу среќни да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Спецификации : Тип : Бања Складирање Rack Material : ABS + PSFeatures : Бања Складирање Багажник, Rotatable Складирање Кутија, Кујна Организатор Shelf Dimension : стан.10.63x10.83x2.95in Color : Бела, Виолетова (изборен)Број : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Pc Бања Складирање Решетката.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди