.

.

New
1 Пакет Компатибилен CLT-W406 Отпад Тонер Шише Кертриџ W406 Замена за Xpress CLX-3300 CLX-3305 CLX-3305FW SL-C460FW C460FW C460W CLP-360 CLP-365 SL-C410W C410FW Принтери Отпад Сад

1 Пакет Компатибилен CLT-W406 Отпад Тонер Шише Кертриџ W406 Замена за Xpress CLX-3300 CLX-3305 CLX-3305FW SL-C460FW

DEN 1271.76

Количина на стоки
Достапно

Она што во пакет : 1 Пакет на CLT-W406 ОТПАД ТОНЕР КУТИЈА.Компатибилен Печатач Модел : Xpress CLX-3300 CLX-3305 CLX-3305 FN CLX-3305 FW CLX-3305 W SL-C460 FW C460 FW C460 W CLP-360 CLP-365 CLP-365 W SL-C410 W C410 FW C410 W Принтери.Повеќе Печатење на Страници : 7000 страница @ црна кертриџ,1750 страница @ color кертриџ(5% печати покриеност на А4).Време на испорака : испорака на истиот ден кога цел е поставена, во случај на викендите, не повеќе од 48 часа најдоцна.Сите производи што се продаваат се строго проверени, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Поддршка на Широк Спектар На Модел : Xpress CLX-3300 Печатач Xpress CLX-3305 Печатач Xpress CLX-3305 FN Печатач Xpress CLX-3305 FW Печатач Xpress CLX-3305 W Печатач Xpress SL-C460 FW Печатач Xpress C460 FW Печатач Xpress C460 W Печатач Xpress CLP-360 Печатач Xpress CLP-365 Печатач Xpress CLP-365 W Печатач Xpress C410 FW Печатач Xpress C410 W Печатач Xpress SL-C410 W Печатач *Совети : 1.Ве молиме Потврдете го вашиот ПЕЧАТАЧ МОДЕЛ! 2.100% Компатибилен со Оригинални печатач, тоа е НЕ-ОЕМ.Инсталација Белешки 1. Отстранете ја заштитната маска пред инсталацијата 2. Отстранете ја на кертриџ 3. Вметнете ја мастило кертриџ во отворот 4. Ако вашиот печатач ја има аларм, како што се "Мастило ниво е ниско или мастило е надвор", ве молиме кликнете на "Продолжи" или "ОК" По-продажбата на Услугата 1. Пријавете се во Вашата Сметка > Кликнете Вашата Сметка > Вашата Нарачка > Најдете вашата цел и кликнете 'Контактирајте со Продавачот'. 2. Одете на производот страница и да кликнете на продавачот име 'се Продаваат од страна на', Кликнете на 'постави прашање' копчето.Ви благодариме за купувањето на нашите производи!Нашата продавница нуди високо-квалитетни по-продажбата на услугата, и поддржува Нема причина да се вратат,слободен за замена.Ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат ако имате прашања или сомнежи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди