.

.

New
Shiwaki Замена USB Интелигентни Види Полнење Клупа со Брзо Полнење Кабел Лулка База за GT GT 2 GT 2E Smartwatch Полначот - Црна, 40x10mm

Shiwaki Замена USB Интелигентни Види Полнење Клупа со Брзо Полнење Кабел Лулка База за GT GT 2 GT 2E Smartwatch

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Во текот тековната заштита во текот-напон заштита во текот температура заштита да се задржи вашата види безбедно.Монтажни структура е лесно да се носат, можете да го полните вашиот паметен се види и во вашиот ноќната, канцеларија биро, во автомобил или на патувања.Беспрекорно ја полните вашата гледате на вашиот КОМПЈУТЕР или полначот, безбедност и стабилност.Лесен за употреба, база и 2mm , само приклучете го вашиот види на полнење на обвинителна клупа.Уникатен дизајн за да се Види GT/GT 2/GT 2 E, за Чест види полначот станица.Опис : - Уникатен дизајн за да се Види GT/GT 2/GT 2 E, за Чест види полначот станица - Лесен за употреба, база и 2mm , само приклучете го вашиот види на полнење на обвинителна клупа. - Беспрекорно ја полните вашата гледате на вашиот КОМПЈУТЕР или полначот, безбедност и стабилност. - Монтажни структура е лесно да се носат, можете да го полните вашиот паметен се види и во вашиот ноќната, канцеларија биро, во автомобил или на патувања. - Во текот-струја заштита во текот-напон заштита во текот температура заштита да се задржи вашата види безбедно.Спецификација : - Големина : Прибл. 40x10mm/1.57x0.39inch - Материјал : Plastic Package Вклучува : 1x Полнење base1x брзо полнење cable Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Карактеристики на понудата

- Size:
Approx. 40x10mm/1.57x0.39inch
- Material:
Plastic
Package Includes:
1x Charging base :
1x fast charging cable :
1.Please allow 1~3 cm error due to manual measurement, thanks. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand, thank you. :
Неодамнешно

Слични понуди