.

.

New
Чудо Остри 6 инчен Професионални Салон Берберот Коса за Сечење Режа Нерѓосувачки Челик Сребро.

Чудо Остри 6 инчен Професионални Салон Берберот Коса за Сечење Режа Нерѓосувачки Челик Сребро.

DEN 295.20

Количина на стоки
Достапно

Висок Квалитет на ОСТРИ ИТАЛИЈА Коса Салон Режа.Производ Големина : Ножот Должина 7.5 cm, Производ должина : 15 cm.Големина На : Мали.Бојата На Мапата : Сребрена - Црната.Најдобро Може Да Се Користи За Коса За Сечење Салон, Дома, Мажи, Жени, Момчиња, Девојки, Бебе Момчиња & Бебе Девојки, Итн.Професионални Коса за Сечење Салон Ножици, Одлична Сечење Акција, Сите што Ви Треба, Многу Удобно во Употреба, Високо Квалитетен Челик Материјал - Најдобри Перформанси.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди