.

.

New
Коса за Сечење,Берберот Кејп,Професионални Коса,Фризерски Кејп со Прилагодливи Прекинувач,Сечење Ртовите за Дома Салон Стилист Кејп Жени Мажи Возрасни 55 x 66

Коса за Сечење,Берберот Кејп,Професионални Коса,Фризерски Кејп со Прилагодливи Прекинувач,Сечење Ртовите за

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Оваа Коса за Сечење Кејп има фина изработка, добро stitched направат да изгледа повеќе чувствувате, што е одличен избор за само-користете или за подарок-давање.Берберот кејп поклопецот е затворачи водоотпорен и Лесно Чистење,Лесно да се Исуши,Премиум Квалитет на Ткаенина,Анти-Навремено,Не Pilling,Добро Управување,Отпорна на Гребење, Перат.Ве молиме Имајте во предвид : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.Прилагодливи Snap : На прилагодливи предвремени затворање одговара на различни вратот големини, без да предизвика било каква непријатност.Целосна Покриеност Коса Салон : Големи димензии(55in/140cm ×66in/168cm) берберот ртовите може да ги покрие клиенти добро, така што спречи губење од паѓање на облека кога коса за сечење.СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД : Сечење Наметка Материјал : 100% полиестер - Мазна, мека, издржливи, мала тежина и дише.Големина Информации : 55" x 66" / 140 cm x 168cm - Обезбеди целосна покриеност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди