.

.

New
Симпатична Жаба Качулка За Жените Zip До Маскирани Sweatshirt Долг Ракав Pullover Со Голем Преден Џеб

Симпатична Жаба Качулка За Жените Zip До Маскирани Sweatshirt Долг Ракав Pullover Со Голем Преден Џеб

DEN 318.96

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ❤Повод : Оваа симпатична жаба печати sweatshirt е погодна за повик за секојдневно носење, училиште, шопинг, streetwear, спорт, cosplay, партија, клуб, ноќта на Вештерките, Божиќ, патување, фотографија, дома, loungewear, итн.На уникатен дизајн го прави да изгледа симпатична и модерен.74" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.39 инчен) Големина : X-Large | Боја : B07#црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја. ❤За Големина : Азија големина, ве Молиме проверете ја големината информации на последната слика во слика зона пред да нарачате (Не Големина на Табелата),ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не контактирате за било неисправни предмети што се купени од нашата продавница или со качулка има ГОЛЕМИНА на проблемот. ❤Материјал : Оваа жаба дуксери се направени од Високо-квалитетни суровини Полиестер, мека и без штета за жени, девојки нежна кожа, дише и удобно, со исклучителна изработка внимателно надолу за секој детали кои му даваат прекрасна шик изглед,удобен за носење во оваа мека ткаенина.Големина препорачуваме : кандидира мали,ве молиме цел 1or 2 size нагоре.88" Ракав : 54cm/21.32" Должина : 70cm/27.69" Рамо : 44cm/17.08" Рамо : 45см/17.13" -ПРИЈАТЕЛСКИ СОВЕТИ- 1、Кликнете продавницата ""EKKUMAR "" над производ на насловот за да погледнете повеќе мода и високо-qaulity облека 2、Ние обезбеди висок квалитет на облека и нашите производи се продаваат со добар по продажба на услуги! 3、Рака мие со ладна вода, линија сува, хлор и железо.47" Рамо : 46cm/18. ❤Карактеристики : жабата sweatshirt моделот печатење дизајн, Стилски жаба качулка со патент форма, како жаби устата,удобно,погодни за жени и девојчиња,Долг ракав, pullover качулка, лесно се носат и исклучување.56" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 108cm/42.95" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110cm/43. 4、ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди