.

.

New
XXIAO Предмети за Домаќинството Пластични Ѓубре Може да Wastebasket,Двоен Слој за Домаќинство Ѓубре Може да,Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи,Прав Соби,Кујни,Детски ?

XXIAO Предмети за Домаќинството Пластични Ѓубре Може да Wastebasket,Двоен Слој за Домаќинство Ѓубре Може да,Контејнер

DEN 1852.80

Количина на стоки
Достапно

Функционалност и флексибилност : големина и стил го прават тоа можно да се користи на многу места во вашиот дом.Изработени од АБС материјал, рабовите се полира мазни и тркалезни без burrs.На зголемената дното дизајн е стабилен и не се лизга, не е лесно да падне.Внатрешниот справи со дизајн го прави лесно да се носат и да ги преземат.Ѓубре складирање торба слот крие ѓубре торба за чување слот, па нема потреба да се погледне за кеси ѓубре насекаде.Елаборат дизајн : убава домаќинство items Color класификација : розова, зелена, сива, бела, red Trash може да тип : складирање bin Material : PP+ABSPacking boxes Weight : за 1219g Size : околу 245*205*325mm/ 9.6*8*12.7 во.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди