.

.

New
ZHKQT Случај за Xiaomi 12 Про (6.73) со 2 x Калено Стакло со Заштитен Филм, Јасно Меки Силиконски TPU Школка, Ултра-Тенки [Анти-Жолта x Ahockproof] Телефон Покритие за Xiaomi 12 Про - Јасно

ZHKQT Случај за Xiaomi 12 Про (6.73) со 2 x Калено Стакло со Заштитен Филм, Јасно Меки Силиконски TPU Школка,

DEN 662.40

Количина на стоки
Достапно

9 H појачани стакло филм е направен од високо-квалитетни материјали.Површинска цврстина на калено стакло со заштитен филм е 9 H, што е доволно да се спротивстави на гребнатини од хард објекти како што се копчиња, и може да се заштити телефонот од секојдневно носат и солза по инсталацијата. [Калено стакло филмот] : Погоден за Xiaomi 12 Про .[Компатибилен уред] : специјално Дизајниран за Xiaomi 12 Про (6.Лесно да се инсталира и да се отстрани во секое време.Со shockproof ефект.Мазни линии, мека обвивка одговара на телото на телефонот многу добро, тенок и лесен дизајн, ќе не донесе никакви тежина на телефонот по инсталацијата, посилен стисок, не е лесно да се лизга.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди