.

.

New
АХ АМЕРИКАНСКАТА ФАРМА 100 Хартија Вечера Салфети - Свадба Салфетки со Џеб за Сребрениот - Пред-Укината Расположливиот 15.75x15.75 Size - Лен-Како Густа и Многу Абсорбента (100

АХ АМЕРИКАНСКАТА ФАРМА 100 Хартија Вечера Салфети - Свадба Салфетки со Џеб за Сребрениот - Пред-Укината Расположливиот

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИУМ СРЕБРЕНИОТ ЏЕБОВИ - 15.75" x 15.75" 1/8 пати изработен од специјално формирана хартија дека е структурно различни од редовните хартија вечера салфетки.Расположливиот сребрениот носителот џебови кои изгледаат и се чувствуваат повеќе како висок квалитет крпа салфетки.Овие хартија сребрениот wrappers се меки, подебели и повеќе абсорбента да им обезбеди на вашите гости со high-end луксузни чувство.ПОВЕЌЕ АБСОРБЕНТА и УДОБЕН - Супер абсорбента и супериорен во однос на било расположливиот вечера салфетки наоколу.Еден труд сребрениот заврши лесно да се суши на раце, без да стане натопени, и не ќе се распадне кога е влажно.Дојде пред-укината да се направи вашиот посебен ден без мака.Совршен за ресторани, caterings, свадби и други специјални прилики.ЧИСТА & ХИГИЕНСКИ - Овие лен-како салфети производство на чисти и јасни за да чувствува, нема да почвата лесно, и може да се sterilized.Со истиот се чувствуваат како на резолуцијата текстил, производство на текстил, овие прибор за јадење џеб салфети се доволно силни да се мијат и исплакнете надвор.BIODEGRADABLE & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ САЛФЕТИ - Силни и издржливи сепак целосно расположливиот & compostable.Ќе добиете чувство на вистинска лен салфетки, но никогаш не се грижите за перење, кинење, или дамки. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : задоволството на Клиентите секогаш има и секогаш ќе биде наш врвен приоритет.Ако не сте задоволни со вашиот премиум хартија сребрениот ракави, потоа едноставно да ги споделите со нас во рок од 30 Дена за целосна наплата, тоа е навистина толку едноставна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди