.

.

New
YDHWY Strengthener Прилагодливи Рака Зафат Exercisers,Рака Gripper со Отпор Опсег

YDHWY Strengthener Прилагодливи Рака Зафат Exercisers,Рака Gripper со Отпор Опсег

DEN 1670.16

Количина на стоки
Достапно

★МАТЕРИЈАЛ:На парапет и да се справи се опремени со заштитна сунѓер за да се подобри удобноста при користење. ★Тие се обучуваат вашата прсти, рака зафат и надлактицата ефикасно. ★Преносни и лесна : На лесен дизајн го прави идеален за носење околу кога сте надвор, мали и преносливо, идеален за употреба во салата, на работа или дома. ★Ефективна алатка за превенција на повреди, повреда рехабилитација, подобрување на спортски перформанси, подобрување на способноста за вршење на секојдневните задачи и за стрес олеснување. ★Брзо зголемување на врвката за околу рака прст надлактицата сила со најдобрите рака exerciser.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди