.

.

New
Плетење Машина Адаптер - Чудак се Справи со Адаптер за Sentro Плетење Машина Вежба w/ Хексадецимален Челик Малку Моќ Шрафцигер Прилог Брзо Поврзана Адаптер за Sentro 22 Sentro

Плетење Машина Адаптер - Чудак се Справи со Адаптер за Sentro Плетење Машина Вежба w/ Хексадецимален Челик Малку

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

[Пакет Содржина] Нашата машина за плетење адаптер сет вклучува чудак се справи со адаптер и 1/4" хексадецимален челик малку.Тие се слободни до вашите раце и ќе ви овозможи да ја заврши плетење проекти поефикасно без потреба за рака-извит машини за плетење!. [Идеален Адаптибилност] Нашиот брз поврзана адаптер е погодна за различни марки и модели на машини за плетење, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на : Sentro 22, Sentro 40, Sentro 48, Jamit и Брз Сплетам од Јамки & Теми. [Сигурен Материјали] минута се справи со адаптер е направен од PETG пластика и хексадецимален малку се направи на силни и отпорни на корозија челик.Поради овие квалитетни материјали, нашите производи се доволно издржливи за да служат за долго време. [Толку Лесно да се Користи] стандардот 1/4" хексадецимален малку лесно може да се монтира во речиси секоја стандардните електрични шрафцигер и е исто така лесно да ги отстраните.Така може да изберат да работат на вашиот плетење машина рачно или electrically како што сакаат. [Топло Совети] Како плетење машини кои нашите производи се погодни за се, главно, рачен, ние препорачуваме употреба на средна брзина адаптер со брзина не надминува 180 ВРТЕЖИ во минута за да се спречи оштетување на адаптер.Се вашите раце болна од рачно работење на плетење машина?Сега ние искрено ја препорачувам нашата машина за плетење адаптер сет за вас!Тоа ќе ви овозможи да ја заврши својата убава плетење проекти поефикасно.Features1. Погоден за различни марки и модели на плетење machines2. Направени од PETG пластични и челични, трајни да ви послужи за долго time3. 1/4" хексадецимален малку лесно може да се монтира во речиси секоја стандардните електрични screwdriver4. Користете средна брзина моќ адаптери со брзина од 180 RPM или помалку recommended Specification : Боја : Розова & Silver Materials : PETG Пластични & Steel Size : Чудак се Справи со Адаптер : 2.5" x 1.6"1/4" Хексадецимален Челик Малку : 0.4" x 1.9".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди