.

.

New
Jofemuho Mens Фланелен боксери Кошули Долг Ракав Ретро Етничка Ацтеките Печати Бранеа Копчето Надолу Кошула Јакни за Мажи Shacket

Jofemuho Mens Фланелен боксери Кошули Долг Ракав Ретро Етничка Ацтеките Печати Бранеа Копчето Надолу Кошула

DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Машина За Миење.Оваа Фланелен боксери кошула за мажи е направен од волнени мешавина, задебелена материјал, удобни за носење, ова средината на тежина фланелен боксери кошула ќе ви ги удобно во многу клима.Носат сами или со дополнителни слоеви во ладилникот температури.Дизајниран со светли бои и храбри модели, Овој класичен одговара кошула е намалување за двата практични удобност и стил.Долг ракав, гроздобер кој се печати, брзо копче нагоре, преголеми, лабава одговара, фланелен боксери јакни.Совршен за повик секој ден, дома, одмор, забава, на отворено, клуб, датира, се исти со фармерки, кошули, јакна, грб, патики за луксузен изглед.Совршен за раслојување во зима или во текот на кул падне вечери.Оваа релаксирана одговара фланелен боксери не ги ограничуваат движењето, па можете да се задржи топло и да се движат на оние постудено дена.Идеален подарок за вашиот дечко/син/татко во денот на Благодарноста/Црн петок/Божиќ.Ви препорачуваме да ги рака/машина за миење ладна вода, висат сува.На дебел материјал , се задржи топло во зиморничав сезона, лесно да се пар со вашиот долен веш, јакни, грб, елеци, фармерки, панталони итн.Адвокатско класична кошула јакна дизајн, ретро ацтеките модел, кој копчето надолу пред се, долг ракав, одбиеме јака, редовни-fit, брусен мека на допир т ограничување на движење и остава простор за раслојување на постудено дена.можете да носат маици скриена или он-скриена во т-маица внатре ако се допаѓа, погоден за Есен,Зима и Пролет,лесно да се спарите со chinos, фармерки, панталони.На копчето надолу кошула стил е одлична за секојдневниот живот,за работа,за викенд,на отворено.Кошула или Јакна, сигурно можеме да го наречеме тоа кошула jac,уникатна комбинација на стил и перформанси, целосно заштитени од било кој временски услови, "go to item" за секој човек на оваа зима.Голем Празник и Божиќ подарок за вашиот дечко, свршеник, сопруг, татко или брат со овој стилски фланелен боксери кошула јакна, греење на нивните срца.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди