.

.

New
FAKEME Складирање Рек Креативни да Зачувате Простор Декоративни 90° Дизајн Мермер Модел со Метал Полица Бања Складирање Послужавник за Козметички Бања - Бела Двоен Сл?

FAKEME Складирање Рек Креативни да Зачувате Простор Декоративни 90° Дизајн Мермер Модел со Метал Полица Бања

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

Површина е мазна,не апсорбира дамки,и на countertop може да се отстрани за лесно чистење.Направени од високо-квалитет на железо,трајни,водоотпорен и ' рѓа-доказ.Тоа е широко се користат во кујни,бањи,облекување маси,кафе маси,а исто така може да се користи како позадина реквизити за десерт фотографија. 90 дизајн,да се направи целосна употреба на аглите,да се зачува простор,и се поубаво.Можете исто така да го користите како исклучителна роденден или Божиќ подарок за пријатели,љубовници,родители,итн.Опис : - Направен од високо-квалитет на железо,трајни,водоотпорен и ' рѓа-доказ. - Површина е мазна,не апсорбира дамки,и на countertop може да се отстрани за лесно чистење. - 90° дизајн,да се направи целосна употреба на аглите,да се зачува простор,и се поубаво. - Тоа е широко се користат во кујни,бањи,облекување маси,кафе маси,а исто така може да се користи како позадина реквизити за десерт фотографија. - Можете да ја користите и како исклучителна роденден или Божиќ подарок за пријатели,љубовници,родители,итн.Спецификација : - Материјал : Iron Size Табела : Двоен Слој : 22x23.5cm/8.66x9.25inch Single Слој : 22x4cm/8.66x1.57inch Package Вклучува : 1 Piece Bathroom Tray Note : 1.Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3.Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристики на понудата

- Material:
Iron
Size Chart:
Double Layer:
22x23.5cm/8.66x9.25inch
Single Layer:
22x4cm/8.66x1.57inch
Package Includes:
1 PieceBathroom Tray :
1.Please allow slightly error due to manual measurement. :
2.Due to the difference between different monitors,the picture may not reflect the actual color of the item.Thank you! :
3.Wish you a wonderful on-line shopping! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :
Неодамнешно

Слични понуди