.

.

New
Ви благодариме Налепница Печат Labels Круг Мулти Боја Дизајн 500 Labels Налепница На Ролна за Симпатична Scrapbooking Канцелариски Налепница

Ви благодариме Налепница Печат Labels Круг Мулти Боја Дизајн 500 Labels Налепница На Ролна за Симпатична Scrapbooking

DEN 1020.00

Количина на стоки
Достапно

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.Овие налепници навистина слатки и привлечни во потрага кои би можеле да се донесе среќен со вашите клиенти.Голем плус за вашиот бизнис за фактурирање и mailers итн.Постојат 3 избор на Благодарам е .Идеален за онлајн трговците на мало, бутици, се пече продажба, Празник на продажбата, Божиќ, Денот на Благодарноста, уметности & занаети и повеќе.Овие налепници labels пломби се големи лепило.Тие имаат голема леплива назад тие нема да падне, каде што ќе се стави на нив.Тие беа многу добро спакуван.Голем плус за вашиот бизнис за фактурирање и mailers итн.Повеќе намени : Тоа може да се држи на хартија, пластика, метал, стакло и повеќе.Совршен за благодариме картички, коверти, подарок кутии, кеси, картони и повеќе.Широка Примена : Идеален за онлајн трговците на мало, бутици, се пече продажба, Празник на продажбата, Божиќ, Денот на Благодарноста, уметности & занаети и повеќе.Број на модел : tahnk you Age : >3 ГОДИНИ OLDShape : Round Material : Paper Size : 1inch/2.5 cm Text : ви Благодариме you Product Information DURABLE МАТЕРИЈАЛ : Сите 1 инчен на етикети се направени од премиум винил со мат-обложена финиш, со цел да го издржат било каков вид на абење и tear CLASSY ЛИЧНО ЗА БИЛО која ПОРАКА : Совршен за прилагодување на било "Благодарам" порака за секоја прилика, вклучувајќи бебето тушеви, свадби, Бар/Лилјак Mitzvahs, родендени и more Our сет карактеристики 8 стил patterns A ОДЛИЧЕН НАЧИН ДА им се ЗАБЛАГОДАРАМ на СЕКОЈ КЛИЕНТ : Едно "Благодарам" оди долг пат за основање на бизнис бренд и расте вашиот односите со клиентите!Остави траен впечаток на вашите клиенти со "Благодарам" налепници на вашата стока кеси, кутии за пакување, подароци, коверти и приходи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди