.

.

New
Поли Меур Mailers Поместена ги Вклучува најголемиот Дел Заврши Кеси за Превозот Пакување (Боја : 11x15cm)

Поли Меур Mailers Поместена ги Вклучува најголемиот Дел Заврши Кеси за Превозот Пакување (Боја : 11x15cm)

DEN 640.80

Количина на стоки
Достапно

Ентериерот изграден со меур наредени изградба одговара за дополнителна заштита.Пакетот е нетранспарентно и лесен.Овие меур наредени плика не го додадете вашиот трошоците за превозот.Овие поместена здрав коверти би требало да биде вашиот прв избор.Тоа обезбедува слој на баласт дека нормално ламинат плика не.На мала тежина и мали пакување ќе го спаси поштарина.На неговата површина може да се користи за висок квалитет на печатење, етикета и пенкало за пишување.Обезбедуваат екстра-соочи и да дојде со само-печат функција која е лесно да се користат од никого.5.Заварување на edgesprovide, зајакнување на стегање.Материјал : Поли меур film Color : Pink Size : 11x15cm, 13x15cm, 13x18cm, 15x18cm, 15x20cm, 18x20cm, 18x23cm, 18x28cm, 20x23cm, 22x30cm, 25x30cm, 26x32cm, 30x38cm, 32x38cm, 35x38cm Packing Листата : 50pcs.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди