.

.

New
Fansipro Itmes Пребарување Пронаоѓач Преносни,Еколошки, Додаток Колекции На Вила; Парк; Изнајмување на Куќа; Патување, 53x27x10(MM), Црна, 10 Парчиња Предмети Копчиња Видиме Finders

Fansipro Itmes Пребарување Пронаоѓач Преносни,Еколошки, Додаток Колекции На Вила; Парк; Изнајмување на Куќа;

DEN 488.88

Количина на стоки
Достапно

Производот може да чека долго време, поради неговата ниска потрошувачка на енергија.Со свирче, производот веднаш испраќа надвор аларм за да ве потсети на нејзината локација, која е концизен и удобен.Производот е прекрасна изработка, па тоа има долга-терминот услуга живот.Производот е опремен со мали LED светлина, која може да емитираат трепка оптички извор во темна околина, која е лесно да се најде.Производот е отпорен на гребење, нечистотија и паѓа.Одговара за овие прилики : Вила; Парк; Изнајмување на Куќа; Патување; Трговски Центар; Дома; Училишта, Канцеларија Соба, Спална; Сала за состаноци Бои : Црна Материјали : Пластика Производ Облик : Овална Форма Целосно Нето Тежина : 230(G) Производ Должина : 53(MM) Производ Ширина : 27(MM) Производ Висина/Дебелина : 10(MM) Дали да имаат метален клуч тока : Да Копче за Прстенот со Дијаметар : 23(MM) Пакет Листата : 10 парчиња Предмети Копчиња Видиме Finders Описи : Производот може да чека долго време, поради неговата ниска потрошувачка на енергија.Со свирче, производот веднаш испраќа надвор аларм за да ве потсети на нејзината локација, која е концизен и удобен.Производот е прекрасна изработка, па тоа има долга-терминот услуга живот.Производот е опремен со мали LED светлина, која може да емитираат трепка оптички извор во темна околина, која е лесно да се најде.Производот е отпорен на гребење, нечистотија и паѓа.Производот е модерен и содржаен во изгледот, во потрага убава и великодушни.Производ е волумен е висока, и таа се уште може да се најдат работи кои лесно основа на високи децибели во бучна средина.Производот е лесно да се носат поради своите мали во големина и лесен во тежина.Производите се шарени и светли.Материјалите кои се користат во производите се зелена и безбедна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди