.

.

New
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Манчестер Сити Човек Градот ФК Ilkay Gündogan 2021/22 Првиот Тим на Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Манчестер Сити Човек Градот ФК Ilkay Gündogan 2021/22 Првиот Тим

DEN 502.80

Количина на стоки
Достапно

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Манчестер Сити Фудбалски Клуб Производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Искажете ја вашата поддршка за силен Град и ги споделите со вашите Сина Месечина гордост се види со оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Манчестер Сити Фудбалски Клуб случај!Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Манчестер Сити Фудбалски Клуб мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Манчестер Сити Фудбалски Клуб Product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди