.

.

New
Декоративни Клуч на Носителот со Mail Полица за Ѕид, Шарени Симпатична Животно Шепа Сликарство Само Лепило Копче Закачалка Управување со Скриени Складирање Кошница

Декоративни Клуч на Носителот со Mail Полица за Ѕид, Шарени Симпатична Животно Шепа Сликарство Само Лепило Копче

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

5 cm Storage Бин Големина : 6.Само отстранување на лепило на грбот, а потоа притиснете на мазни стаклена површина или tiled ѕид за 15 секунди, Имајте на ум дека ќе мора да почека 3-4 часа пред виси предмети, и тежина не надминува 2 KG, во случај 3 M лента на грбот не е доволно силна.Ова само лепило копче кука закачалка за ѕид не само што заштедува вашето драгоцено време и го прави вашиот живот полесно, но, исто така, не заземаат премногу простор, и додава различен стил на вашиот декор.5 cm Structure : 5 Клучни куки, 1 складирање кутија, 1 3 M лента на back EASY ДА INSTALLAdhesive ленти на задната страна, направете го тоа лесно да се инсталира.1(H) инчи, мини дизајн на клучните носителот не заземаат премногу простор за ѕид.На уникатен персоналните дизајн ќе додадете различен стил на вашиот простор за складирање, и можете да ги изберете копчињата рек ви се допаѓа -симпатична, гроздобер, тропски, кул, океанот стил, за да се надополни вашиот дом оркестарот и да покаже вашиот уникатен дома декорација стил.SPECIFICATIONMaterial : микрофибер кожа + Тешко plastic Weight : 130g Hooks Големина : 1.Лесен За Инсталација : Нема потреба да се стиска, само се отстрани лепило на грбот, а потоа притиснете на мазни стаклена површина или tiled ѕид за 15 секунди.Разноврсна Складирање Mail Рек : клучот за носител со складирање полица е од голема корист, не само што може да се одржи вашата куќа/автомобил копчиња, чадор на куки, но исто така и сите други мали essentials, како што е mail писма, паричник, очила за сонце и други предмети на скриени складирање корпа.Модерен Дом Оркестарот : Ова декоративни клуч на носителот има DIY правоаголна парче од кожа на предната страна, што го прави вашиот ѕид организатор повеќе таписерии и симпатична.Линија на Копчето куки може да се одржи вашата куќа /автомобил клуч, чадор, крпа, шапка и чување на полицата може да се сместат вашата е-пошта, сметки, очила за сонце, додатоци и други мали предмети.0 инчен/16 x 6 x 2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди