.

.

New
CYLEN Б5 Сина Светлина Блокирање на Очила за Жените Наочари -Компјутерска Игра Очила Cateye Наочари-Анти Око напрегање на очите Читање Игри Очила (Транспарентна)

CYLEN Б5 Сина Светлина Блокирање на Очила за Жените Наочари -Компјутерска Игра Очила Cateye Наочари-Анти Око

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

【 СИНА СВЕТЛИНА БЛОКАТОР 】 се Минимизира индикации на напрегање на очите во случај на продолжено компјутер блескавите.Овие очила се најпогодни за употреба во случај на многу часови на користење на компјутерот за да се заштитат очите и им даде впечаток на природни спиењето. 【 ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 】 Овие очила личи на мачка очи и се специјално за блокирање на сина светлина.Тие се направени за долготраен пролет линии, меки силиконски носот влошки, и зголемени метални рамки.Сите овие квалитет структурирана е прилагодена да ви даде одлични перформанси.Меки силиконски носот влошки се флексибилни и може да се вклопат во различни носот форми.Се зачне ново чувство на модата и да се минимизира тешки оптоварување на вашиот носот мост. 【 УДОБНО НОСЕЊЕ 】 Овие се стилски, лесни и долготрајни очила направено намерно за блокирање на сина светлина.Тие имаат modifiable носот чувари и храмови; оттука, тие може да се совршено да се вклопи и широк и тесен лица.Може да се стави вашите очила во случај на поминувајќи многу часови користење на дигитални екрани или за време на вашиот авантуристички патување надвор од градот. 【 ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА 】 Обезбедува сите наши клиенти со 100% Пари Гаранција за враќање и животниот Век Кршење Гаранција за нашиот производ.Во случај на било скршено прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга до нашите клиенти се задоволни.Имате никаков ризик да се обиде!. 【 ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА 】 Леќа Ширина : 52mm (2.05 инчи) Леќа Висина : 47mm (1.85 инчи) Храм Должина : 133mm (5.24 инчи) Носот Мост : 17mm (0.67 инчи). 【 ПОДАРОК ИДЕИ ПАКЕТ 】 Микрофибер торбичка*1, Сина светлина блокирање очила*1, сина светлина тест картичка*1, сина светлина тест електрична светилка*1, микрофибер очила ткаенина за чистење*1, убаво дизајниран кутија*1, очила за полнење*1. Згора на тоа, тоа е, исто така, веќе спакуван подарок, што го прави неверојатни и практичен подарок идеја за семејството и пријателите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди