.

.

New
colaxuyi 10 Пакет за Apple Види Серија 7 Екран Заштитник Тешко PC Случај со Калено Стакло Покритие за Iwatch 41mm Додатоци (10colors, 41mm)...

colaxuyi 10 Пакет за Apple Види Серија 7 Екран Заштитник Тешко PC Случај со Калено Стакло Покритие за Iwatch

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

⚡ Е ПРИМЕНЛИВО : Само се Применуваат на Apple Види Серија 7 41mm&45mm (објавен во 2021).Водоотпорен, Анти-судир и издржливи тешко PC калено стакло екран заштитник. ⚡ЗАШТИТА : цел екран заштитник спречување на екранот од оштетување и гребнатини кога се намалува или се вметнати,Екранот рабови се обезбеди дополнителна и сеопфатна заштита за вашиот види. ⚡ЧУВСТВИТЕЛНИ : Висок квалитет 9 H Калено Стакло заштита на вашиот екран е цврсти, но ултра-тенок, удобно и чувствителни на допир ви даваат крајната гол-екран на допир и најдобар визуелен празник. ⚡ИНСТАЛАЦИЈА : Супер лесно да се прибере и на полетување.Не треба да се исклучите вашиот види бендот при промена на штрек или менување на бендот. ⚡ВКЛУЧУВА : 6 pack случај за apple wacth серија 7 41 MM.Исклучителни услуги на клиентите со брз одговор пати.ако имате било каков проблем на овој производ, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во времето.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди