.

.

New
Elifexir Senobell – Зацврстување на Градите Крем | Redensify, на Ѕвонење и го Намалува Ленти | Тело Moisturising Млеко | Зацврстување на Градите | Анти-Рашири Марк Крим | Со Органски Sheite

Elifexir Senobell – Зацврстување на Градите Крем | Redensify, на Ѕвонење и го Намалува Ленти | Тело Moisturising

DEN 677.04

Количина на стоки
Достапно

ELIFEXIR SENOBELL - Redensifying негување на млеко која го зголемува цврстината и тонот на биста, и промовира анти-стрии, зацврстување и тонирање, ултра хидрати, волумен ефект, го спречува и ја намалува стрии.ПОТВРДУВАЈЌИ АКЦИЈА И ANTISTRY - Цврстина ефект 41%.Redensifying ефект 42.5%.Rejuvenates кожата 60%.Резултатите добиени во тест направен со активни состојки.ПОДМЛАДУВАЊЕ на ВАШИТЕ ГРАДИ И ЃЕРДАН - Со Senobell негување redensifying млеко ќе добиете прозрачна и хидрирани кожата.LIPOPEPTIDES - Тие им помогне на подмладување на вашите гради, благодарение на затегнување и зацврстување ефект тие имаат на ткивата.Тие зголемување на синтезата на колаген влакна и хијалуронска киселина постигнување волумен ефект, ремоделирање и подигање на нив.ЕЛАСТИН - обезбедува цврстина и енергија да ткиво, подобрување на обемот и ремоделирање на градите.Подмладување на вашите гради и décolleté.Со негување на млеко redensifying senobell; со lippeptides, кои ги зголемуваат колаген; еластин кои даваат цврстина и енергија да ткиво, ја зајакнува волумен и reshapes на градите; активни протеини ferments, за поцврста кожа на биста; шеј путер и какао путер, кој ја храни и moisturises Длабоко Y. Комплекс Анти-ленти, со зелен грав, рутински и matrikins, со што се намалува формирањето на стрии и промовира поправка, вие ќе добиете прозрачна и хидрирани кожата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди