.

.

New
Наменета за iPhone 13 Про Max Случај, на Жените и Мажите рачно изработени [Не Chipping Off] [Анти-Нула] Злато Околната Кожа Бизнис Случај Телефон Маска, Заштитни Shockproof Тенок Случ

Наменета за iPhone 13 Про Max Случај, на Жените и Мажите рачно изработени [Не Chipping Off] [Анти-Нула] Злато

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

[Не Chipping Исклучување Луксузни Бизнис Случај] Уште се грижиш за chipping исклучување за злато, business case.Злато Околните со Кожа заврши со чиста рачно изработени, никогаш не chipping исклучување или раздвојте ги.Појавување со исклучителна изработка и анти-нула кожа слој го спречува појавата на гребнатини. [Воено-одделение за Заштита] Усвојување повеќе материјал комбинација технологии за да ги растера тешки порази.Ентериерот е наредени со свилен мека микрофибер и shockproof структура, апсорпција на шокот од паѓање и заштита на вашиот нов i Phone од гребење и удари. [Не-се лизга на Зафат и Безжично Полнење] Уште се грижиш за пантофли прашање од бизнис телефон случаи.Ова добро дизајнирани матирано случај додава ексклузивни високо-технолошки слој ефикасно да се реши пантофли и компатибилен со безжични полнење.Обработени TPU рамка обезбедува безбедна не се лизга зафат дизајниран за texting, игри и selfies. [Покрена Камера & Екран Рабовите] На 1.8 mm покрена тешко bezels околу камерата и 1.5 mm усни повисока од екран, повеќе заштита за да се спречи гребнатини на виталните делови од телефонот. [Одговара Удобно и Тенок Дизајн] На рачно изработени Бизнис Кожа Случај обвива беспрекорно околу вашиот телефон за да се запре прашина од влегуваат и гребење на телото на вашиот телефон.И парови совршено со најголем екран заштитници во пазарот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди